Rok 2020 był tak jak dla wszystkich czasem wyjątkowym podporządkowanym sytuacji związanej z covid-19. Wiele planowanych imprez i działań zostało wstrzymanych, odwołanych lub przełożonych na kolejny rok z powodu ogłoszenia przez rząd pandemii epidemiologicznej i wprowadzeniu szeregu zakazów. Również decyzje władz samorządowych związane z zakazem wynajmów sal gimnastycznych ograniczały nasze działania. Uderzyło to mocno w nasz klub i znacznie zaburzyło jego pracę. W tym roku zostały zawieszone sekcje w Łochowie i działająca prawie od początku klubu sekcja w Białych Błotach. Niemniej udało nam się zrealizować kilka przedsięwzięć dzięki zaangażowaniu naszych członków klubu...

Klub w tym roku współorganizował Zimową Szkołę Karate w Ciechocinku i Wakacje z Karate w Człuchowie.
Członkowie klubu również uczestniczyli w Obozie Letnim w Tucholi podczas, którego Mikołaj Trojanek zdał egzamin na stopień mistrzowski 2dan.
Członkowie klubu w 2020 roku wzięli udział w 6 szkoleniach (min. seminarium kumite, seminarium instruktorskie) oraz 2 turniejach karate.
W turniejach zawodnicy zdobyli łącznie 12 wyróżnień w kumite.

Nasza drużyna zdobyła: III miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Chełmnie.

W tym roku Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate również otrzymała od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy finanse pozyskane z 1% podatku, które wydatkuje w kolejnym roku działalności – dziękujemy wszystkim darczyńcom.
Klub otrzymał wsparcie w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Klub 2020”.