BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE

Nie trzeba być wielkim, żeby zacząć, ale trzeba zacząć, żeby być wielkim!

1% podatku

Wesprzyj trenujących w Bydgoskiej Szkole Kyokushin Karate, przekaż 1% podatku!

Zachęcamy trenujących, rodziców, rodziny i sympatyków do odpisywania 1% przy wypełnianiu PIT-37.
W tym celu wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS „0000270261”, a w rubryce „Cel szczegółowy” dopisać „Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate 4123”.
BSKK PITWięcej informacji oraz darmowy program do rozliczania PIT można znaleźć na stronie Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”.

Szczegółowe informacje na temat środków jakie nasz klub pozyskuje dzięki współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” oraz sposobu ich wykorzystania znajdują się w archiwum naszej strony, w kategorii: 1% podatku dla klubu.

Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie pozyskiwać dodatkowe fundusze na rozwój naszego klubu i wspieranie osób w nim trenujących, za co bardzo serdecznie dziękujemy, OSU!!!