Wesprzyj trenujących w Bydgoskiej Szkole Kyokushin Karate, przekaż 1% podatku!

Zachęcamy trenujących, rodziców, rodziny i sympatyków do odpisywania 1% przy wypełnianiu PIT-37.
W tym celu wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS „0000270261”, a w rubryce „Cel szczegółowy” dopisać „Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate 4123”.

Przykład wypełniania druku PIT-37:

Więcej informacji oraz darmowy program do rozliczania PIT można znaleźć na stronie
 Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”.

Szczegółowe informacje na temat środków jakie nasz klub pozyskuje dzięki współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” oraz sposobu ich wykorzystania znajdują się w archiwum naszej strony, w kategorii: 1% podatku dla klubu, oraz poniżej.

Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie pozyskiwać dodatkowe fundusze na rozwój naszego klubu i wspieranie osób w nim trenujących, za co bardzo serdecznie dziękujemy, OSU!!!

Fundusze pozyskane z 1% podatku z lat poprzednich:

1% podatku za 2018 rok

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate otrzymała 3024,18zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2018 rok. Otrzymane fundusze klub przeznaczył na organizację wyjazdu najmłodszych podopiecznych klubu na Zimową Szkołę Karate w Ciechocinku 2020. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!

1% podatku za 2017 rok

1% podatku za 2016 rok

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate otrzymała 2251,26zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2016 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sportowe bluzy klubowe. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!

1% podatku za 2015 rok

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate otrzymała 2437,25zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2015 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego, OSU!!!

1% podatku za 2014 rok

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate otrzymała 1171,13zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2014 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!

1% podatku za 2013 rok

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate otrzymała 701,47zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego za rok 2013 – OSU!!!