Zapisać można się podczas treningów – godziny i miejsca znajdują się w zakładkach poszczególnych sekcji klubu:

Aby wziąć udział w treningach należy zabrać ze sobą strój gimnastyczny (bawełniana koszulka, spodenki lub spodnie dresowe) i klapki (przejście z szatni do sali). Ćwiczymy na boso.  Więcej można doczytać w zakładce: Jak zacząć? 

Korzyści jakie daje regularny trening Karate Kyokushin są opisane w zakładce: O treningach.

Szczegółowe informacje na temat zajęć można dodatkowo uzyskać telefonicznie lub mailowo od instruktorów – zakładka: Kontakt.

Pierwsze zajęcia traktujemy jako wprowadzenie i zachętę do systematycznego trenowania – więc są bezpłatne.

Zapraszamy!


O treningach

W treningu mogą brać udział zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Niezależnie od wagi, wzrostu i płci każdy może spróbować swoich sił na treningach Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate.

Dlaczego warto z nami trenować?

  • Poprawisz sprawność fizyczną, koordynację i gibkość;
  • Zwiększysz szybkość i wytrzymałość;
  • Nabierzesz siły fizycznej i siły charakteru;
  • Staniesz się odważniejszy i bardziej pewny siebie;
  • W razie potrzeby obronisz siebie i swoich bliskich!

Jak zacząć?

Wystarczy, że przyjdziesz na trening.

Na trening należy zabrać strój gimnastyczny, który nie ogranicza swobody ruchów tj. koszulka bawełniana, spodenki gimnastyczne bądź spodnie dresowe. Prosimy zabrać klapki – przejście między szatnią a salą. Ćwiczymy na boso.

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią potrzebujesz zgody rodziców lub prawnych opiekunów. Na pierwsze zajęcia dzieci przychodzą wraz z opiekunem.

Regulamin zajęć w Bydgoskiej Szkole Kyokushin Karate

Na treningach karate obowiązują zasady Budo Karate i Zasady Dojo – omawiane przez instruktora. Wszyscy uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania tych zasad.

Uczestnik zajęć powinien poinformować instruktora o stanie swojego zdrowia, jeżeli wystąpią jakieś problemy lub o odniesionym urazie podczas zajęć.