Gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16, które odbyły się 16 listopada 2011r., było Świecie. Cały turniej zorganizował „Świecki Klub Karate Kyokushin” kierowany przez Piotra Horoszkiewicza oraz Polska Federacja Kyokushin Karate. Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu przy ul. Sienkiewicza 3.

Mistrzostwa rozegrano w dwóch konkurencjach – kata z podziałem na kategorie wiekowe i kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe według przepisów sportowych PFKK. W Mistrzostwach wzięli udział zawodnicy zrzeszeni w klubach Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników.

Najpierw rozegrano konkurencje kata. W kategorii do lat 16 II miejsce zajęła Paulina Westphal. Nasza zawodniczka również wywalczyła III miejsce w kumite 15-16lat +55kg. W kumite do lat 12 Filip Górecki w kategorii wagowej +45kg zajął III miejsce. W mistrzostwach startowali jeszcze Hubert Czerwiński i Dariusz Hoffa niestety nie udało im się przejść zwycięsko przez walki eliminacyjne.

Zawody sędziowali min. Mariusz Rudziński i Krzysztof Komorowski.