W dniach 2-3 grudnia odbyły się Mistrzostwa Europy Kadetów i U-22 w których wzięła również udział kadra PFKK. Wśród startujących znaleźli się również zawodnicy ćwiczący w klubach naszego województwa w tym i Bydgoszczy. Pierwszego dnia zostały rozegrane I Mistrzostwa Europy Kadetów w Kobierzycach pod Wrocławiem. Nasz zawodnik Kacper Glanc w swojej kategorii wywalczył III miejsce zdobywając brązowy medal mistrzostw.

W tym turnieju walczyło czterech zawodników z województwa kujawsko-pomorskiego. Kacper Glanc z Bydgoszczy walczył w kategorii -60kg. Pierwszą walkę wygrał bezdyskusyjnie z zawodnikiem z Litwy. W drugim pojedynku spotkał się z zawodnikiem z Polski. Walka była zacięta i nerwowa i zakończyła się dopiero po dogrywce i wskazaniu wagi na korzyść Kacpra. W kolejnej rundzie o wejście do finału zmierzył się z zawodnikiem z Litwy. Walka była z przewagą Polaka. Niestety bardzo dyskusyjne klepnięcie mawashi-geri-jodan Litwina dało mu przeważający punkt wazari. Mimo silnego ataku naszego zawodnika nie zdołał odrobić strat w regulaminowym czasie. W rezultacie Kacper Glanc zajął III miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy Kadetów.

Pozostali zwodnicy: Olga Stolarczyk z Solca Kujawskiego wygrała 1 walkę, Elwira Plewa i Bartłomiej Zaleśkiewicz przegrali swoje pojedynki eliminacyjne.

Drugiego dnia we Wrocławiu rozegrano III Mistrzostwa Europy U-22 w hali widowiskowo-sportowej Orbita. W tym turnieju wystąpiło 5 zawodników z naszego województwa.
Mikołaj Trojanek z Bydgoszczy walczył w kategorii -70kg. W wyniku zamieszania rozpoczął walkę z zawodnikiem, który miał wystąpić później! Walkę przerwano i po krótkiej przerwie rozpoczął się właściwy pojedynek między naszym zawodnikiem a zawodnikiem z Azerbejdżanu. Mikołaj rozpoczął walkę dobrze taktycznie  atakując seriami i schodząc z linii atakującemu przeciwnikowi. Azer dysponował jednak silnymi ciosami, które w rezultacie przyniosły jemu zwycięstwo.

Pozostali zawodnicy z naszego regionu: Marcin Czajkowski z Torunia wygrał 1 walkę, Paulina Miszczak i Tomasz Zawadzki z Chełmna oraz Łukasz Jóźwiak z Torunia przegrali swoje pojedynki eliminacyjne.