W dniach 9-10 września 2022 roku Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate uczestniczyła w Jarmarku edukacyjnym EDUCON, kolejnej edycji Miejskiego jarmarku na okrągło organizowanego przez Centrum Handlowe Rondo w Bydgoszczy.

Na terenie CH Rondo cyklicznie odbywa się organizowany na zasadach lokalnego ryneczku „Miejski jarmark na okrągło”. Kolejne jego edycje są przeprowadzane w ramach innego tematu przewodniego. W jednym miejscu można spotkać sprzedawców, rzemieślników oraz specjalistów z różnych dziedzin. Podczas Jarmarku, osoby odwiedzające mają okazję zasięgnąć ich opinii oraz zapoznać się z oferowanymi produktami i usługami.

Jarmark edukacyjny EDUCON był kolejną edycją „Jarmarku na okrągło”. W związku z początkiem nowego roku szkolnego myślą przewodnią była edukacja i rozwój osobisty. Prócz tematyki typowo szkolnej, można było zapoznać się z różnymi formami zajęć dodatkowych skierowanymi do dzieci i młodzieży.

Również nasz klub miał tam swoją ekspozycję. Była to możliwość zaprezentowania oferty naszej Szkoły uczestnikom Jarmarku oraz osobom odwiedzającym CH Rondo w tych dniach. Z chęcią udzielaliśmy informacji i porad wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem przygody z karate. Jak się okazało była to dla nas również okazja do odnowienia kilku starych znajomości…

Nowy sezon w naszym klubie rozpoczęty, zapisy do nowych grup wciąż trwają. Zapraszamy na treningi!