Myślisz o rozpoczęciu treningów?
Szukasz dodatkowych zajęć dla swojego dziecka?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytać o coś konkretnego?
Porozmawiać chwilę dłużej?

Będziemy do dyspozycji przez dwa dni: 9 i 10 września w godzinach 10:00 – 20:00 na terenie Centrum Handlowego Rondo, przy ul. Kruszwickiej 1 (Rondo Grunwaldzkie) w Bydgoszczy. Nasz klub będzie tam miał swoją ekspozycję w ramach Jarmarku Edukacyjnego.

Czym jest Miejski jarmark na okrągło?

Na terenie Centrum Handlowego Rondo cyklicznie odbywa się organizowany na zasadach lokalnego ryneczku „Miejski jarmark na okrągło”. Kolejne jego edycje są przeprowadzane w ramach innego tematu przewodniego. W jednym miejscu można spotkać sprzedawców, rzemieślników oraz specjalistów z różnych dziedzin. Podczas Jarmarku, osoby odwiedzające mają okazję zasięgnąć ich opinii oraz zapoznać się z oferowanymi produktami i usługami. Organizatorzy pamiętają również o najmłodszych. Częstym elementem Jarmarku jest kącik warsztatów i zabaw dla dzieci, który nawiązuje tematycznie do myśli przewodniej Jarmarku.


Co to jest Jarmark edukacyjny EDUCON?

Jarmark edukacyjny EDUCON jest kolejną edycją „Jarmarku na okrągło”, organizowanego w dniach 9-10 września 2022 roku przez CH Rondo w Bydgoszczy. W związku z początkiem nowego roku szkolnego przebiega on pod znakiem edukacji i rozwoju.

Dzięki obrazowym prezentacjom odwiedzający zyskają wiedzę ułatwiającą dokonanie wyboru kolejnej szkoły lub profilu kształcenia. Będą również mieli okazję uzupełnić domową biblioteczkę o podręczniki szkolne niezbędne w procesie nauki oraz książki z zakresu wielu dziedzin wiedzy.

Jarmark EDUCON jest też okazją do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Kursy, szkolenia, kółka zainteresowań i wszelkie inne formy edukacji pozalekcyjnej pozwolą odkryć nowe hobby i jeszcze lepiej odnaleźć się w szkole oraz życiu.

Dla najmłodszych dzieci będzie przeznaczona specjalna strefa, która da możliwość angażowania się w różnego rodzaju zabawy i warsztaty. Podczas jednego z nich, dzieci wraz z graficzką będą mogły tworzyć własne plakaty z różnych wycinanek.

Stoiska będą czekały w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia w godzinach 10:00 – 20:00.


We wrześniu, w Bydgoskiej Szkole Kyokushin Karate ruszyły zapisy do nowych grup treningowych: do grupy dzieci (5-7 lat), grupy junior oraz grupy młodzieży i osób dorosłych. Spotkajmy się osobiście podczas Jarmarku. Chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy jak zacząć przygodę z Karate Kyokushin, zapiszemy Państwa dziecko do odpowiedniej grupy treningowej… Zapraszamy!

Do zobaczenia w CH Rondo!