Podczas XVII Obozu Letniego w Tucholi (22-27.07.2019) odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan. Do egzaminu zgłosiła się grupa 20 ćwiczących kyokushin karate. Do egzaminu na stopień 3dan przystąpił Mariusz Rudziński

Egzamin odbył się w dwóch częściach. W komisji egzaminacyjnej zasiedli kaicho Masahiro Kaneko 6dan, shihan Bogusław Jeremicz 6dan i Artur Wilento 5dan. Pierwszego dnia odbył się test pisemny z wiedzy ogólnej i egzamin techniczny. W drugiej części kumite i test temashiwari.

Sandan – 3dan
Mariusz Rudziński – rozpoczął treningi kyokushin karate w 1992 roku w Sandomierzu. W latach 1998-2003 trenował w klubie w Toruniu dzieląc swoje obowiązki żołnierza zawodowego z treningami karate. W 2003 roku zaczął prowadzić sekcję kyokushin-kan w Bydgoszczy, która dała początek obecnemu klubowi. Przez wiele lat był również aktywnym zawodnikiem liczącym się na matach karate. Swoją karierę zawodniczą zakończył w 2014 roku wygrywając w Mistrzostwach Austrii Shinkyokushin kategorię +90kg w klasie masters +35lat.
Przez cały czas prowadzi sekcję klubu BSKK w Białych Błotach i pełni rolę kierownika oddziału PFKK w Bydgoszczy.