Od samego początku nowego 2014 roku ćwiczący w naszym klubie wzięli się do treningu. 2 stycznia w sali sportowej ZS-32, ul. Krucza 5 odbył się wspólny trening wszystkich grup i sekcji Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate.

Na początku ostry trening – ćwiczenia wzmacniające, uderzenia, bloki, kopnięcia…

Potem już tylko rozmowa 🙂

Sensei Wilento przypomniał wydarzenia z minionego 2013 roku, w których brali udział członkowie naszego klubu: zgrupowania, seminaria, obozy i inne szkolenia. Wyróżnieni zostali również zawodnicy, którzy w 2013 roku osiągnęli najlepsze wyniki w turniejach karate. 11 zawodników zdobyło medale i wyróżnienia w turniejach karate, łącznie zdobywając 20 medali i pucharów. Najwięcej tytułów zdobyła Paulina Westphal i Kacper Glanc.

Największym osiągnięciem ćwiczącego karate jest zdobycie czarnego pasa. W 2013 roku Mariusz Rudziński zdał na 2dan, a Krzysztof Komorowski na 1dan.

Samych Dobrych Dni w Nowym Roku 2014
Wytrwałości i Samozaparcia w Treningach Karate i w Życiu Osobistym OSU!!!