W dniu 1 grudnia w Chełmnie odbył się Jubileuszowy Turniej Kyokushin Karate z okazji XXX-lecia powstania klubu (1982-2012). W turnieju wzięły udział drużyny z Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia, Torunia, Bydgoszczy, Świecia i gospodarze z Chełmna. Impreza odbyła się w dobrej atmosferze rywalizacji w konkurencjach kata i kumite. W trakcie krótkich przerw organizator imprezy Michał Okoński wręczał upominki przyjaciołom klubu i zaproszonym gościom. Niespodziewanym i miłym akcentem był poczęstunek okazjonalnym kawałkiem tortu dla wszystkich obecnych na sali. Z naszego klub w Turnieju wziął udział Patryk Woziński..

XXX-lecie klubu to sporo historii i wydarzeń. Dobrym pomysłem było zorganizowanie tego turnieju a przy okazji również był czas na wspomnienia i przypomnienie osób, które w tym klubie ćwiczyli kyokushin karate…

W turnieju wziął udział Patryk Woziński w konkurencji kumite open. Trudno było mu przebić się przez zawodników, którzy ważyli od niego znacznie więcej, był zresztą najlżejszym zawodnikiem. Mimo to podjął wyzwanie w rezultacie zajmując IV miejsce. Zwycięzcą tej kategorii został Adrian Kaźmierczak, który swoje pierwsze kroki stawiał w naszym klubie oraz jako junior reprezentował klub w turniejach karate.

zdjęcia Piotr Przybylski -PITREX