W sobotę 16.04.2011 w Radzionkowie rozegrano VIII Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Juniorów 17-18 lat Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. W turnieju wzięli udział zawodnicy zrzeszeni w 20 klubach PFKK. Mistrzostwa zorganizował Śląski Klub Karate Kyokushin-kan kierowany przez Michała Lipińskiego oraz Mysłowicki Klub Karate. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Radzionkowa. Mistrzowski Turniej odbył się w hali MOSiR-u w Radzionkowie. Nasz klub reprezentowała Dorota Zawadzka startująca w kata kobiet i Mikołaj Trojanek w kategorii -70 kg…

Konkurs kata rozegrano z podziałem na mężczyzn i kobiet. W konkurencji kobiet świetnie zaprezentowała się Dorota Zawadzka zdobywając tytuł vice Mistrzyni Polski, ustępując jedynie zawodniczce z Chełma.
W konkurencje kumite zostały rozegrane w kategoriach juniorów i seniorów. O ile kategorie juniorskie nie były mocno obsadzone tak konkurencje seniorów już znacznie.  Na maty turniejowe zaczynają wkraczać młodzi utalentowani zawodnicy. Można było obejrzeć wiele ciekawych pojedynków we wszystkich kategoriach. W kategorii lekkiej do 70 kg walczył Mikołaj Trojanek. Niestety nie udało mu się wygrać walki eliminacyjnej mimo zaciętego pojedynku.

W zawodach sędziowali między innymi Mariusz Rudziński i Krzysztof Komorowski.

Serdeczne podziękowania dla sempai Krzysztofa Komorowskiego za pomoc i stworzenie miłej atmosfery w czasie pobytu w Radzionkowie i w podróży OSU!!!