W naszym klubie Bydgoskiej Szkole Kyokushin Karate 23 maja odbył się wiosenny egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. W egzaminie wzięli udział głównie ćwiczący w sekcjach naszego klubu w Bydgoszczy, Białych Błotach, Trzemiętowie i Łochowie oraz kilka osób z klubu w Solcu Kujawskim. Test egzaminacyjny odbył się w dwóch grupach:
zdających juniorów młodszych na stopnie oznaczone pomarańczowym pasem juniorów i seniorów zdających również na wyższe stopnie…

Test obejmował wykonanie technik podstawowych tj. uderzeń, bloków i kopnięć w klasycznych pozycjach karate oraz umiejętność poruszania się w pozycji walki z kombinacjami technik.
W drugiej grupie zdający na stopnie oznaczone niebieskim, żółtym i zielonym pasem dodatkowo prezentowali kata oraz przeszli przez test kumite. Większość zdających przeszła test pomyślnie i na koniec wszyscy zostali nagrodzeni brawami.

Kilka dni później w Toruniu odbył się egzamin, w trakcie którego członek naszego klubu Adam Wiśniewski zdobył brązowy pas – 2kyu. 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze karate – OSU!!

zdjęcia własne