BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE

Odwaga! Dyscyplina! Sprawność! Samoobrona!

Komunikat końcowy Mistrzostw Juniorów Kyokushin Karate PFKK Województwa Kujawsko-Pomorskiego

KOMUNIKAT KOŃCOWY
MISTRZOSTW JUNIORÓW KYOKUSHIN KARATE PFKK
WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO–POMORSKIEGO
Bydgoszcz 13.05.2017

Organizator: Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate.
Współorganizator: Bydgoski Klub Sztuk Walki i Polska Federacja Kyokushin Karate.
Zawody odbyły się w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 16 ul. Koronowska 74 w Bydgoszczy.

Mistrzostwa otworzył Artur Wilento – prezes Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate.
W zawodach wzięło udział 141 zawodników z klubów województwa kujawsko-pomorskiego zrzeszonych w Polskiej Federacji Kyokushin Karate z Bydgoszcz, Chełmna, Chełmży, Golubia-Dobrzynia, Solca Kujawskiego, Świecia, Torunia, Wąbrzeźna oraz z Gdańska i Bydgoskiego Klubu Sztuk Walki. Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach kata – 90 zawodników, kumite – 105 zawodników na trzech matach.
Mistrzostwa sędziowali: Sławomir Kłosiński, Janusz Drywa, Michał Okoński, Tomasz Marcysiak, Mariusz Rudziński, Tomasz Wrzesień, Adrian Moczulak, Tomasz Lubieński, Mikołaj Trojanek, Abdul Romaric, Bogdan Rynkiewicz, Kamil Murawski, Anita Matura, Agnieszka Jarosz, Jarosław Świątek, Jarosław Grabowski.
Sędzia główny: shihan Artur Wilento 5dan.
Komisja weryfikacyjna: Artur Wilento, Krzysztof Komorowski, Mariusz Rudziński, Jarosław Grabowski.
Sekretariaty prowadzili: Krzysztof Jaruszewski, Kamil Latanowicz, Robert Dudek, Dorota Talarek, Beata Materek.
Kierownik zawodów: Maciej Tomczak.
Opieka medyczna: lekarz medycyny doktor Krzysztof Komorowski.
Nagrody wręczali: prezes BSKK shihan Artur Wilento i prezes BKSzW sensei Maciej Tomczak oraz sensei Dorota Talarek.

Nagrody oraz baner Mistrzostw Województwa przygotowała firma Visual-Reklama z Bydgoszczy.

Zarząd BSKK dziękuję za wsparcie sensei Krzysztofowi Komorowskiemu – OSU!!!

Organizatorzy i współorganizatorzy składają serdeczne podziękowania członkom i sympatykom klubów za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Mistrzostw Województwa – OSU!!!

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MISTRZOSTW

Kata + Kumite
– Toruński Klub Karate Kyokushin
II 
– Golubsko-Dobrzyński Klub Karate Kyokushin
III 
– Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate
IV 
– Chełmiński Klub Kyokushin Karate


WYNIKI INDYWIDUALNE

KATA DO LAT 10
Chłopców Dziewcząt
1. Mikołajczyk Igor – Bydgoszcz
2. Płatek Igor – Chełmno
3. Królczewski Piotr – Toruń
4. Marcinkowski Damian – Golub-Dobrzyń
1. Jaruszewska Maja – Chełmno
2. Grzeszczak Nadia – Świecie
3. Lonser Kinga – Chełmno
4. Bambrowicz Marta – Solec Kujawski
KATA DO LAT 12
Chłopców Dziewcząt
1. Chmielecki Łukasz – Chełmno
2. Anuszkiewicz Aleksander – Solec Kujawski
3. Grzeszczak Igor – Świecie
4. Rulewski Mikołaj – Świecie
1. Binkowska Zuzanna – Toruń
2. Bambrowicz Natalia – Solec Kujawski
3. Przybyszewska Inez – Solec Kujawski
4. Szyjkowska Julia – Golub-Dobrzyń
KATA DO LAT 14
Chłopców Dziewcząt
1. Szymański Błażej – Toruń
2. Okruciński Franciszek – Toruń
3. Rulewski Wiktor – Świecie
4. Pyszko Krzysztof – Golub-Dobrzyń
1. Śmigielska Julia – Golub-Dobrzyń
2. Sułecka Julia – Golub-Dobrzyń
3. Neumann Martyna – Toruń
4. Wierzbowska Aleksandra – Solec Kujawski
KATA DO LAT 18
Chłopców Dziewcząt
1. Suchodolski Igor – Bydgoszcz
2. Nowak Patryk – Bydgoszcz
3. Łojewski Jakub – Solec Kujawski
1. Poćwiardowska Oliwia – Świecie
2. Mowińska Zuzanna – Toruń
3. Sanger Adrianna – Bydgoszcz
4. Kuligowska Klaudia – Chełmża
KUMITE JUNIORÓW 9-10LAT
Chłopców -30kg Chłopców -35kg
1. Płatek Igor – Chełmno
2. Jastrzębski Jakub – Golub-Dobrzyń
3. Banicki Michał – Solec Kujawski
4. Jarecki Max – Bydgoszcz
1. Kubiak Igor – Bydgoszcz
2. Mikołajczyk Igor – Bydgoszcz
3. Bolechowicz Wiktor – Chełmża
4. Kuskowski Adam – Toruń
Chłopców -40kg Dziewcząt +40kg
1. Wejk Aleksander – Bydgoszcz
2. Marcinkowski Damian – Golub-Dobrzyń
3. Wadowski Wojciech – Bydgoszcz
4. Nowicki Julian – Bydgoszcz
1. Michalewicz Damian – Golub-Dobrzyń
2. Pawiński Marcel – Chełmno
3. Parol Adam – Świecie
Dziewcząt -33kg Dziewcząt +33kg
1. Lonser Kinga – Chełmno
2. Łobocka Milena – Toruń
3. Dąbrowska Nina – Solec-Kujawski
4. Kasperska Olimpia – Solec-Kujawski
1. Anuszkiewicz Ada – Solec Kujawski
2. Vacek Aleksandra – Chełmża
3. Więzowska Julia – Chełmża
4. Piskorska Zuzanna – Golub-Dobrzyń
KUMITE JUNIORÓW 11-12LAT
Chłopców -35kg Chłopców -45kg
1. Bolechowicz Bartosz – Chełmża
2. Grzeszczak Igor – Świecie
3. Wojciechowski Maurycy – Bydgoszcz BKSzW
4. Rulewski Mikołaj – Świecie
1. Bujnicki Jakub – Bydgoszcz BKSzW
2. Sztybel Mateusz – Bydgoszcz BKSzW
3. Ksobiak Jędrzej – Bydgoszcz BKSzW
4. Jakubowski Bartosz – Chełmno
Chłopców +45kg Dziewcząt -33kg
1. Materek Gracjan – Bydgoszcz
2. Krasowiak Mikołaj – Wąbrzeźno
3. Nowicki Szymon – Golub-Dobrzyń
1. Binkowska Zuzanna – Toruń
2. Niejadlik Oliwia – Toruń
3. Szyjkowska Julia – Golub-Dobrzyń
Dziewcząt -40kg Dziewcząt +40kg
1. Bambrowicz Natalia – Solec Kujawski
2. Rytel Marcelina – Wąbrzeźno
3. Neumann Jagoda – Toruń
4. Majewska Martyna – Świecie
1. Chojnacka Weronika – Chełmża
2. Dąbrowska Agata – Golub-Dobrzyń
3. Przybyszewska Inez – Solec Kujawski
KUMITE JUNIORÓW 13-14LAT
Chłopców -45kg Chłopców -55kg
1. Okruciński Franciszek – Toruń
2. Gutowski Maciej – Golub-Dobrzyń
3. Pyszko Krzysztof – Golub-Dobrzyń
4. Modzelewski Oskar – Chełmno
1. Kosek Krystian – Gdańsk
2. Szymański Błażej – Toruń
3. Gaca Jan – Świecie
4. Jędrzejewski Domicjan – Gdańsk
Chłopców +55kg Dziewcząt -50kg
1. Stachulak Jakub – Wąbrzeźno
2. Moskal Adrian – Chełmno
3. Szwed Mateusz – Solec Kujawski
4. Miłek Tymoteusz – Solec Kujawski
1. Śmigielska Julia – Golub-Dobrzyń
2. Piórkowska Julia – Bydgoszcz
3. Halarewicz Aleksandra – Bydgoszcz
Dziewcząt +50kg
1. Sułecka Julia – Golub-Dobrzyń
2. Neumann Martyna – Toruń
3. Frątczak Nadia – Solec Kujawski
4. Wierzbowska Aleksandra – Solec Kujawski
KUMITE JUNIORÓW 15-16LAT
Chłopców -60kg Chłopców +60kg
1. Kończalski Filip – Golub-Dobrzyń
2. Jakubowski Patryk – Chełmno
3. Gzella Jakub – Świecie
4. Łojewski Jakub – Solec Kujawski
1. Zieliński Jakub – Toruń
2. Płomiński Grzegorz – Chełmno
3. Nowak Patryk – Bydgoszcz
Dziewcząt -55kg Dziewcząt +55kg
1. Plewa Daria – Chełmża
2. Jarząbkowska Natalia – Świecie
1. Kuligowska Klaudia – Chełmża
2. Sanger Adrianna – Bydgoszcz
3. Ligęza Marta – Wąbrzeźno

Możliwość komentowania jest wyłączona.