Po raz XIII w Tucholi odbył się coroczny Obóz Letni PFKK. Tym razem bez gościa specjalnego treningi prowadzili instruktorzy federacjishihan Bogusław Jeremicz 5 dan, sensei Artur Wilento 4 dan, sensei Andrzej Poczwardowski 3 dan, sensei Janusz Drywa 3 dan oraz zajęcia K-1 trener Jarosław Rogala 1 dan.

Treningi odbywały się z podziałem na grupy wg zaawansowania. Tematem przewodnim były podstawy treningu, czyli kihon, idogeiko, kata, unsoku waza i tachi kata oraz elementy walki. Shihan Jeremicz przedstawił ćwiczenia Mobility i wyjaśnił różnicę tych ćwiczeń w stosunku do Flexibility. Sensei Wilento grupę brązowych i czarnych pasów nauczył kata Kanku i Seipai oraz poprawił Seienchin. Sensei Drywa w znakomity sposób poprowadził trening combat.

W czasie obozu odbył się również egzamin na stopnie dan i kyu. W obozie z naszego klubu uczestniczyło 6 zawodników: Mariusz Rudziński 2dan, Krzysztof Komorowski 1dan, Mikołaj Trojanek 1dan, Robert Dudek (zaliczył egzamin na 2kyu), Kamil Latanowicz 9kyu i Grzegorz Hoppe (zaliczył egzamin na 8kyu).