W dniach 2-12 lipca 2007 w Zakopanem odbył się Obóz Letni. W obozie uczestniczyli ćwiczący w klubach regionu. Razem z naszym obozem odbywał się również Obóz Gdańskiego Klubu dzięki temu mogliśmy również wspólnie trenować i wymieniać doświadczenia. Pogoda w górach okazała się bardzo zmienna ale udało się zrealizować wszystkie zaplanowane zajęcia. Najważniejsze były treningi ale nie zabrakło wyjść w góry i basenu…

Zajęcia odbywały się z podziałem na grupy wiekowe, które prowadzili instruktorzy: 
Piotr Binkowski 1dan, Michał Okoński 1dan, Mariusz Rudziński 1dan, Adam Witkowski 1dan. Dodatkowe niektóre treningi prowadzili również shihan Bogusław Jeremicz 5dan i sensei Artur Wilento 3dan.

W ćwiczeniach instruktorzy skupili się na Ido-geiko czyli zastosowaniu technik w poruszaniu a później przełożeniu tego w walce. Praktycznie co wieczór odbywały się treningi kata. Nie zabrakło również treningu „Mocno Nocnego”, który okazał się dobrym sprawdzianem wytrwałości. Najstarsi mieli również okazję skorzystać z siłowni oraz odnowy biologicznej czyli z sauny i jacuzzi. Na zakończenie odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu w dwóch turach: w pierwszej części technika plus kata, w drugiej wszyscy przeszli test kumite z podziałem na grupy wiekowe.

Oprócz zajęć treningowych był czas na zwiedzanie i poznanie Zakopanego – czyli „Krupówki”, skocznia narciarska etc.. Pierwszego dania weszliśmy na Gubałówkę choć prawie ciągle mżył deszcz. Było ślisko ale wszyscy dali radę wejść i zejść. Poszliśmy również trasą: Dolina Strążyska – Sarnia Skała – Dolina Białego. To była niezła wyprawa pełna wrażeń i sprawdzenia swoich możliwości. Druga wyprawa zapowiadała się niezwykle ciekawie do schroniska Murowaniec a dalej nad Czarny Staw Gąsienicowy. Mieliśmy na to prawie cały dzień – niestety tego dnia pogoda była niezwykle zmienna od upalnego słońca po rzęsisty deszcz i silny wiatr. W momencie krytycznym cała wyprawa zawróciła do bazy. Tym razem góry nas pokonały… ale następnym razem…
Każdy uczestnik obozu otrzymał pamiątkowe koszulki a po wakacjach płytę dvd ze zdjęciami i filmami z „Wakacji z Karate w Zakopanem”.