W ostatni czwartek przed Świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia ćwiczący w sekcjach Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate spotkali się razem na ostatnim treningu w tym roku. To idealny moment do integracji między ćwiczącymi, doskonalenia technik jak i wymieniania się doświadczeniami i wspomnieniami z mijającego roku.

   Na sali gimnastycznej przy ul. Kruczej pojawiły się osoby ćwiczące w Bydgoszczy, Białych Błotach oraz Łochowie. Trening rozpoczął się klasycznie od części technicznej, następnie miały miejsca ćwiczenia w parach. Najmłodsi mieli niecodzienną okazję zmierzyć się i poćwiczyć wraz ze starszymi, bardziej doświadczonymi kolegami, co sprawiło im wiele radości. Następnie każda z sekcji (oraz grupy w ramach nich) przedstawiła przygotowany przez siebie pokaz.

  Shihan Artur Wilento po skończonym treningu omówił krótko i podsumował wydarzenia z udziałem zawodników BSKK w minionym 2019 roku. Wyróżnieni zostali ci, którzy osiągnęli znaczące wyniki sportowe. Co więcej, w tym roku osoby z największą liczbą sukcesów otrzymały upominek – ścienny kalendarz klubowy, a każdy kto uczestniczył w Keiko Osame dostał pamiątkową tabliczkę.

  Na zakończenie spotkania wszyscy zostali zaproszeni na słodko-owocowy poczęstunek. Nie mogło na nim zabraknąć „klubowej choinki” czyli ananasa 🙂

Życzymy wszystkim klubowiczom oraz sympatykom BSKK
wielu sukcesów w życiu oraz na drodze karate w nadchodzącym Nowym 2020 Roku!

DZIĘKUJEMY, OSU!

Zdjęcia: Ada Sänger