W sobotę 6 listopada 2004 w Turku odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kyokushin Karate. W zawodach wzięli udział startujący w konkurencji kumite zarówno juniorzy jak i seniorzy. Praktycznie wszystkie kategorie zostały rozegrane według systemu repasażowego. Dało to możliwość każdemu zawodnikowi walczyć minimum dwa razy. W turnieju wzięli udział również zawodnicy z Bydgoszczy…

Konkurencja juniorów podzielona została na kategorie wagowe i wiekowe. Wszyscy walczyli w pełnym zabezpieczeniu w ochraniacze. Zarówno juniorzy jak i seniorzy prezentowali dobre przygotowanie techniczne i dużą wolę walki. Największe jednak emocje wzbudziły zwłaszcza wśród publiczności walki seniorów. Oprócz doświadczonych i utytułowanych zawodników na macie pojawili się zupełnie nowi, którzy próbowali nie ustępować pola najbardziej doświadczonym. Najciekawsze walki można było obejrzeć podczas rundy półfinałowej i finałowej w których zmierzyli się najlepsi z każdej kategorii. W tej konkurencji również wiele walk zakończonych zostało przez zdobycie wazari bądź ippon. Bardzo mała ilość przewinień podczas wszystkich walk świadczyła również o dobrym przygotowaniu technicznym wszystkich zawodników.
Świetnie zaprezentowali się nasi zawodnicy. Walczący w kategorii -90kg Mariusz Rudziński wygrał wszystkie walki w świetnym stylu i zajął I miejsce. Marcin Watras walczył bardzo mocno niestety zabrakło trochę by zająć miejsce na podium w rezultacie zajął IV miejsce.
W podsumowaniu drużynowym klub został sklasyfikowany na III miejscu.