Konto Bydgoskiej Szkoły Kyokushin Karate:
38 1090 1896 0000 0001 1528 2900


Szanowni Klubowicze

Zajęcia klubowe w związku z epidemią nie będą się odbywać do odwołania. Nie wiemy kiedy to wszystko może się zmienić… Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i dbacie o swoją kondycję.

Klub karate i miejsca, w których ćwiczymy na czas treningu stają się wyjątkowe. Dojo to miejsce do ćwiczeń sztuk walki, w którym kształtujemy swoje ciało i charaktery. Uczymy się pokonywać swoje słabości, stajemy się coraz lepsi zarówno fizycznie jak i coraz mocniejsi psychicznie. Obecnie nie mamy możliwości spotkać się razem, ale wyrażam głęboką nadzieję, że mimo wszystko będziemy pozostawać ze sobą w kontakcie… a nawet nadal wspólnie trenować, dzięki czemu łatwiej przetrwamy ten trudny czas kwarantanny.

Klub funkcjonuje dzięki wsparciu jego członków. Dzięki właściwym działaniom Zarządu Klubu nie mamy żadnych zaległości finansowych. Jako stowarzyszenie nie możemy generować zysków, dlatego nasza działalność finansowana jest ze środków bieżących.

Zwracam się do Was o nie rezygnowanie z członkostwa klubu i opłacenie składki członkowskiej na konto klubowe w celu zachowania ciągłości funkcjonowania Klubu do momentu ustabilizowania się sytuacji i rozpoczęcia regularnych zajęć.

W tym momencie, wszyscy nasi instruktorzy pozostają do Waszej dyspozycji służąc radą i wsparciem przy planowaniu indywidualnego treningu. Możecie śmiało dzwonić lub pisać na nasz adres szkolakarate@gmail.com.
Nasz klub w porozumieniu z Toruńskim Klubem Karate Kyokushin, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, podjął inicjatywę prowadzenia treningów online. Zamierzamy regularnie umieszczać w sieci filmy instruktażowe, które (jak wierzymy) pomogą Wam usystematyzować samodzielne ćwiczenia.
Jeśli odpowiada Wam kierunek, który obraliśmy prosimy o wsparcie oraz wyrozumiałość. Czekamy również na Wasze pomysły i sugestie.

Osoby, które opłaciły zajęcia wraz ze składką członkowską w miesiącu marcu zwolnione są z opłaty za miesiąc kwiecień, chyba że zadecydujecie inaczej. Wysokość miesięcznej składki członkowskiej pozostawiamy Waszej decyzji i możliwościom.

Shihan Artur WilentoShihan Artur Wilento
tel. 609 595 858